Profesjonalny
montaż
606 531 939
506 639 909

wybrane realizacje
broszura infirmacyjna
filmy


Technologia

Inoutic/Deceuninck to ponad czterdzieści lat doświadczeń w rozwoju i produkcji profili PVC dla branży budowlanej.

Częścią dążenia do doskonałości jest nieustanne inwestowanie w nowe rozwiązania. Inoutic/Deceuninck poświęcił ponad dwa lata na opracowanie formuły Twinson. Dzięki prowadzonym badaniom firma jest światowym liderem w łączeniu drewna i PVC. Właśnie tak powstał trwały i elastyczny materiał posiadający zalety obu jego składników, znany jako Twinson.

Twinson, to innowacyjne połączenie natury i technologii. Stworzony z drewna i PVC, łączy zalety obu materiałów w jednym nowym tworzywie. To suma materiałów, które z pozoru do siebie nie pasują, a pozwoliły uzyskać produkt o wielu zastosowaniach. Produkt, który pogodzi miłośników natury i zwolenników nowinek.

W Deceuninck wykorzystujemy technologię z szacunkiem dla natury. Drewno egzotyczne pochodzi z zagrożonych lasów tropikalnych, a Twinson wykorzystuje sosnę, która rośnie szybko na terenach sukcesywnie zalesianych. Wyjątkowe właściwości Twinson gwarantuje znak jakości Niemieckiego Instytutu Drewna VHI.

Twinson uzyskał certyfikat PEFC, który podkreśla nasze zaangażowanie w ochronę środowiska.wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe