Profesjonalny
montaż
606 531 939
506 639 909wybrane realizacje
broszura infirmacyjna
filmy


Oferta
System tarasowy Twinson Terrace i Terrace Maxi
Twinson to innowacyjny materiał łączący piękno naturalnego drewna oraz trwałość i funkcjonalność PVC. Dzięki zastosowaniu technologii kompozytowej system Terrace może szczycić się wyjątkową odpornością na działanie warunków atmosferycznych i biologicznych, takich jak grzyby, pleśnie i szkodniki drewna. Nie wymaga żadnej impregnacji, ale jednocześnie nie traci swoich właściwości z upływem czasu, nie pęka i nie ma drzazg. Mała nasiąkliwość powoduje, że z powodzeniem może być stosowany w środowisku o podwyższonej wilgotności. Dzięki antypoślizgowej powierzchni sprawdza się jako bezpieczne i efektowne wykończenie schodów tarasowych i podestów w przydomowych ogrodach.
Montaz - nigdy nie był taki prosty - system montażowy dla Terrace został opracowany z myślą o komforcie i szybkości instalacji, ale także o estetycznym wykończeniu, bez konieczności przewiercania wkrętami powierzchni desek.
Jestesmy EKO – dbamy o nature, deski tarasowe mogą być w 100% poddane recyklingowi, a do ich produkcji wykorzystywana jest szybko rosnąca sosna co stanowi przyjazną środowisku alternatywe dla twardego drewna pochodzącego z zagrożonych lasów tropikalnych. Twinson to technologia, która jest w pełni ekologiczna. Wyjątkowe właściwości Twinson gwarantuje znak jakości Niemieckiego Instytutu VHI.

Systemy tarasowe Twinson to gwarancja piekna i komfortu, z którego będziesz cieszyć się przez długie lata.wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe