Profesjonalny
montaż
606 531 939
506 639 909wybrane realizacje
broszura infirmacyjna
filmy


Oferta
Twinson Wall Premium
Nowoczesna elewacja Twinson Wall Premium nada fasadzie twojego domowu nie tylko niepowtarzalny charakter i styl ale również sparwi, ze będzie ona piekna i trwala przez wiele lat. Odpornosc na descz, snieg, promienie UV oraz zmienne temperatury pozwola zaoszczedzic kosztow zwiazanych z remontem elewacji, których nie da się uniknac w przypadku montazu nawet najtrwardszych gatunkow drewna. System elewacyjny Twinson jest więc doskonalym rozwiazaniem zarowno z estetycznego jak i praktycznego punktu widzenia. Produkt cechuje się wyjatkowa trwaloscia, dzieki czemu elewacja nie wymaga zabiegow konserwujacych i mimo uplywu czasu wciąż pozostaje piekna i funkcjonalna.
Twinson Wall Premium to również kompleksowe rozwiązania montażowe zapewniające specjalistyczne profile wykończeniowe (uwzględniające konieczną wentylację) i opatentowane łączniki, które gwarantują szybki i prawidłowy montaż.
Nowoczesne elewacyjne Twinson dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych: w kolorze grafitowym 502, korzennym brązie 504, czekoladowym 505 oraz stalowym 510. Wraz z systemami tarasowymi Twinson pozwalają na spójną i ciekawą architektonicznie aranżację przestrzenni.

- Dzieki swojej ograniczonej grubosci Twinson Wall Premium jest odpowiedni nie tylko dla dla ogrzewania i obniżenia emisji CO2 w przypadku nowych budynków oraz remontów. System elewacyjny Twinsonto rozwiązanie oszczędzające energię i koszty.
- System połączeń na pióro i wpust oraz specjalnie opracowane opatentowane ukryte zaciski przyspieszają i ułatwiają montaż pokrycia ścian zewnętrznych.
- Dzięki wentylowanej – i tym samym oddychającej – ścianie zewnętrznej, obieg powietrza zapewnia sprawne usuwanie wilgoci i ciepła, umożliwiając zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń.
- Szeroka gama, zróżnicowanych profili wykończeniowych Twinson pozwala na zastosowanie na każdej powierzchni (beton, stal), oraz w każdej płaszczyźnie, jako podbitka, fasada budynku, czy wykończenie okien.
- Do instalacji i obróbki pokrycia ścian nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia. Standardowe narzędzia to wszystko, co jest konieczne. Deski O-Wall są dostępne w długościach 3 i 6 metrów.

Nowoczesne elewacje Twinson to piękno i komfort, z którego możesz cieszyć się przez wiele lat
wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe